Stan soba , Tiranë, Cena: 600,00

Osnovni podatci

Cena:
600,00 
transakcija:
iznajmljujem
šifra:
20190316MS8FG
vrsta objekta:
stan
tip:
soba
država:
lokacija:
, Tiranë
godina izgradnje:
2010
godina renoviranja:
2010
veličina:
45,00 m²
oprema:
klima, toplovod, kablovska televizija, internet
ostalo:
balkon, lođa, lift, parking mesto

Kontakt

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Pošalji

E-mail je uspešno poslat

Pošalji
Stan soba, , Tiranë

1 od 2

Prethodna slika Sledeća slika
Galerija

opis

ID : 5163091045

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv Zogu i Pare. Apartameni me siperfaqe 45 m2 organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite dhe 1 banjo, ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Cdo sherbim eshte i perfshire ne cmim dhe oferta jepet me qera me periudha te shkurtra mujore. Avantazh i apartamentit eshte vendndodhja ne rruge kryesore, prane stacionit te autobuzit duke bere te lehte komunikimin me zona te ndryshme te Tiranes.

Cmimi 600 Euro/muaj.

Slični oglasi

Stan jednosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 60,00
Cena: 250,00

Stan jednosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 60,00
Cena: 250,00

Stan jednosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 50,00
Cena: 450,00

Stan jednosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 50,00
Cena: 450,00