Poslovni prostor prodavnica , Tiranë, Cena: 5.000,00

Osnovni podatci

Cena:
5.000,00 
transakcija:
iznajmljujem
šifra:
20190316YL218
vrsta objekta:
poslovni prostor
tip:
prodavnica
država:
lokacija:
, Tiranë
godina izgradnje:
2004
godina renoviranja:
2004
veličina:
300,00 m²

Kontakt

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Pošalji

E-mail je uspešno poslat

Pošalji
Poslovni prostor prodavnica, , Tiranë

1 od 2

Prethodna slika Sledeća slika
Galerija

opis

ID : 069021300

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Elbasanit. Dyqan me siperfaqe 300m2, eshte I shtruar ne parket, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Dyqani eshte i pershtatshem per ushtrim aktiviteti, ka pamje nga rruga kryesore dhe mundesi reklamimi. Ambienti ka punime cilesore, sistem aspirim – kondicionim dhe kamera sigurie. 
Cmimi 5000 Euro/muaj.