Poslovni prostor kancelarija , Tiranë, Cena: 1.800,00

Osnovni podatci

Cena:
1.800,00 
transakcija:
iznajmljujem
šifra:
201904037K2GZ
vrsta objekta:
poslovni prostor
tip:
kancelarija
država:
lokacija:
, Tiranë
godina izgradnje:
2016
godina renoviranja:
2016
veličina:
160,00 m²
oprema:
klima, toplovod, interfon, telefonska linija, internet
ostalo:
balkon, lift

Kontakt

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Pošalji

E-mail je uspešno poslat

Pošalji
Poslovni prostor kancelarija, , Tiranë

1 od 7

Prethodna slika Sledeća slika
Galerija

opis

ID : 655051160

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Ibrahim Rugova, prane Credins Bank. Ambient me siperfaqe 160 m2 eshte e organizuar ne 2 zyre, 1 dhome ngrenie dhe 2 banjo. Zyrat ndodhen ne katin e 5-te te nje pallati te ri, eshte shume mire e organizuar dhe ka nje mobilim modern, eshte e shtruar ne pllake dhe ne parket. Zyrat jane shume te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje. Vendndodhje ne qender te Bllokut eshte shume e favorshme, ka adrese te sakte, te gjithe sherbimet jane te pranishme ne zone.

Cmimi 1800 Euro/muaj.

Slični oglasi

Poslovni prostor skladište Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 150,00
Cena: 500,00

Poslovni prostor kancelarija Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 145,00
Cena: 400,00

Poslovni prostor kancelarija Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 145,00
Cena: 500,00

Poslovni prostor kancelarija Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 150,00
Cena: 500,00