Stan jednoiposoban , Tiranë, Cena: 400,00

Osnovni podatci

Cena:
400,00 
transakcija:
iznajmljujem
šifra:
20190403CWZXK
vrsta objekta:
stan
tip:
jednoiposoban
država:
lokacija:
, Tiranë
godina izgradnje:
2015
godina renoviranja:
2015
veličina:
79,00 m²
oprema:
klima, gas, toplovod, interfon, telefonska linija
ostalo:
balkon, lift, garaža, pokriven parkirni prostor

Kontakt

Tirana Real Estate
Rr. “Sami Frasheri”, Ngjitur me seline LSI
Tiranë
GSM:
+355 67 20 53361
Telefon:
+355 4 480 96 06

Pošalji

E-mail je uspešno poslat

Pošalji
Stan jednoiposoban, , Tiranë

1 od 6

Prethodna slika Sledeća slika
Galerija

opis

ID : 337F079

Tirane, Japim me Qira Apartament 1+1 ne Rr. Shyqyri Brari, prane PAM. Apartamenti me siperfaqe 79 m2 eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome dite, 1 banjo dhe 1 ballkon. Prona ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, eshte e mobiluar, e shtruar ne parket, 3 AC. Apartamenti ndodhet ne zone te qete, ne ajrin e paster te kodrave te Liqenit.

Cmimi 400 Euro. negociueshem

Slični oglasi

Stan jednoiposoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 75,00
Cena: 340,00

Stan dvosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 80,00
Cena: 550,00

Stan dvosoban Tiranë, Tiranë (centre)

iznajmljujem
veličina: 70,00
Cena: 300,00 € za mesec

Stan jednosoban Tiranë, Tiranë

iznajmljujem
veličina: 74,00
Cena: 350,00 € za mesec